تبلیغات
تکلیف روز دو شنبه - مطالب اسفند 1397
تکلیف روز دو شنبه
چهارشنبه 29 اسفند 1397 :: نویسنده : محمد ترابی

نوروز باستانی در سرزمین افغان‌ها+ عکس

با آغاز بهار و فرارسیدن عید باستانی «نوروز»، حال‌و‌هوای افغانستان نیز رنگ‌و‌بویی بهاری و عیدانه می‌گیرد.

به‌گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان، نوروز از زمان‌های کهن به‌عنوان جشن رسمی آغاز فصل بهار در افغانستان بوده و با آداب‌ورسوم خاصی انجام می‌پذیرد. این جشن کهن سرزمینی از دیرباز به‌تدریج در مناطقی ازقبیل خاورمیانه، آسیای میانه، قفقاز، شبه قاره هند و بالکان نیز با اقبال گسترده مردم این نواحی قرار گرفت و بدین ترتیب «نوروز» در گستره‌ای جغرافیایی به‌وسعت سرزمین هندوها تا شبه جزیره بالکان، تحت‌عنوان آغازین روز بیداری طبیعت جاودانه شد.

پهن شدن خوان باستانی

این ادب پرجاذبه‌ای که از پیوند انسان با طبیعت سخن می‌گوید با داربودن مولفه‌هایی چون پیشینه باستانی، نوع‌دوستی و مهرورزی مناطق بیشتری از دنیا را نیز به قلمرو خود درآورد به‌گونه‌ای که با خود‌نمایی در سازمان ملل متحد، مجمع عمومی این نهاد بین‌المللی طی تصویب قطعنامه‌ای در 10مه سال2010 میلادی، آن‌را به‌عنوان جشن آغازین روز بهار به‌رسمیت شناخت و در ادامه چند سالی است که جشن جهانی نوروز با حضور برخی از سران این سازمان، برگزار می‌شود.

پهن شدن خوان باستانی


نوروز با وجود آن‌که علاوه برایران در کشورهایی نظیر تاجیکستان، جمهوری آذربایجان، ازبکستان، ترکمنستان، قزاقستان، قرقیزستان و آلبانی برگزار می‌شود اما در همسایه شرقی یعنی افغانستان جلوه و نمود دیگری دارد، جلوه‌هایی که گاه ضمن هم‌خوانی با آداب اصیل ایرانی در برخی از موارد مناظری بدیع و جالب‌توجه را در معرض دید علاقه‌مندان می‌گذارد.


*آغاز بهار در افغانستان

مردم افغانستان در تقویم سال‌نمای خود که همانند ایرانیان شمسی می‌باشد، نخستین روز بهار طبیعت را که ابتدای ماه حمل(فروردین) می‌باشد به‌عنوان نوروز جشن می‌گیرند. نوروز در افغانستان قدمت چند هزار ساله دارد و رسوم و آئین‌های ویژه نوروزی سال‌هاست که نسل به نسل در میان مردم این کشور منتقل می‌شود.

پهن شدن خوان باستانی

مردم افغان نوروز را آغاز فصل طراوت و زندگی مجدد طبیعت می‌دانند و برای رهایی از زمستان سرد و خشک و تجلیل از ورود بهار از هفته‌ها قبل آماده این جشن می‌شوند. نوروز در این کشور در واقع از شب 29 اسفندماه آغاز می‌شود و با تحویل سال، جشن ملی مردمان افغان کلید می‌خورد. افغان ها برای روز نخست نوروز برنامه‌ها و سنت‌های ویژه‌ای دارند كه همه ساله پس از سال تحویل برای پاس‌داشت فرهنگ گذشتگان خود آن‌ها را با اهتمام ویژه‌ای انجام می‌دهند.

*آئین شریف «تجمع در زیارتگاه‌ها» در مزارشریف

پهن شدن خوان باستانی

در دو شهر کابل و«مزار شریف»، زیارتگاه‌های با شکوهی منسوب به حضرت علی (ع) وجود دارند که بسیار مورد توجه افغان‌ها قرار دارند.
در نخستین روز سال جدید، مراسم با شکوهی در این زیارتگاه‌ها برگزار می‌شود که بالغ بر صدها هزار افغان از گوشه و کنار این کشور و حتی کشورهای همجوار آسیای مرکزی برای تماشای آن به این شهرها سفر می‌کنند. در این مراسم، عَلَم منسوب به حضرت علی (ع) که بر آن اسماء متبرک نوشته شده است به اهتزار در می‌آید و سپس این علم برای روزهای متوالی در آن مکان افراشته می‌ماند. مردم افغانستان پس از این مراسم علم متبرک را زیارت می‌کنند و برای موفقیت در سال جدید دعا می‌کنند.

*رنگ سپید، نماد صلح در افتتاحیه بهار

همان‌گونه که در اکثر کشورهای دنیا، رنگ سفید به‌عنوان نمادی از صلح و دوستی شناخته می‌شود؛ ملت افغانستان نیز رنگ سپید صلح را در جشن نوروز خود به‌طریقی خاص لحاظ می‌کنند. از آن جا که رنگ سفید نماد صلح و در افغانستان نشانی از خوشبختی محسوب می‌شود، لذا مردم این کشور می‌کوشند سال نو را با رنگ سفید آغاز نمایند، به همین دلیل بسیاری از مردم افغانستان یک خروس سفید رنگ را در شب نوروز با نیت این که سال جدید، سالی پر از خوشبختی و نیک‌بختی باشد، ذبح می‌کنند و آن را به همراه سبزی و پلو برای سفره شب نوروز طبخ می‌کنند.

پهن شدن خوان باستانی

رنگ سبز نزد مردم افغانستان جایگاه ویژه‌ای دارد و از آن به نیکی و خوبی تعبیر می‌شود به همین دلیل افغان‌ها برای داشتن سالی پر بار، بر سفره‌های خود در شب نوروز سبزی و سبزی پلو قرار می‌دهند. در ایام نوروز وضعیت درآمدی مشاغلی چون ماهی پزی و شیرینی فروشی‌ها رونق ویژه‌ای می‌گیرد و معمولا مردم در این فروشگاه‌ها برای خرید در صف‌های طولانی می‌ایستند.

*آغاز عید با "حنا" تا "دیدوبازدید" مرسوم نوروز

پهن شدن خوان باستانی

مردم افغانستان به تاسی از شب‌های اعیاد بزرگ اسلامی فطر و قربان، در شب عید نوروز هم به دست‌ها و پاهای خود حنا می‌زنند تا بدین طریق پیوندی پسندیده را میان اعیاد دین مبین اسلام و عید سعید نوروز برقرار کنند. روز اول نوروز با رفتن جوانان و كودكان به خانه بزرگان فامیل آغاز می‌شود و پس از دیدوبازدید و تبریك فرارسیدن نوروز، با بزرگان خانواده به خانه همسایگان، دوستان و اقوام می روند.

*«هفت‌سین نوروزی» تا «هفت‌میوه» افغان در سفره عیدباستانی

همگام با آئین باستانی "سفره هفت‌سین" نوروز، مردم افغانستان با بهره‌گیری از این رسم دیرین مردمان ایران زمین، سفره «هفت‌میوه» را نیز در همسایگی سفره‌های هفت‌سین نوروزی خود چیده و رنگ‌و‌لعاب عیدانه خاص و جالبی به برگزاری مراسم عید می‌دهند. 
هفت میوه ترکیبی از هفت نوع میوه خشک بوده و این خشکبارها به طور معمول؛ «مغز بادام»، «مغز گردو»، «پسته»، «کشمش»، «زردآلو»، «سنجد» و «قیسی» هستند.

پهن شدن خوان باستانی

مردم افغانستان چند روز قبل از عید نوروز این خشکبارها را به صورت مخلوط در آب قرار می‌دهند تا برای روز نوروز آماده شود. در همین حال در برخی از مناطق افغانستان مردم برای استقبال از نوروز سفره هفت سین نیز پهن می‌کنند. به‌طور معمول چینش هفت‌سین نیز؛ «سیب»، «سنجد»، «سبزی»، «سمارق» (قارچ)، «سرکه»، «سمنو» و «سیر» اجزای این سفره را تشکیل می‌دهند. مردم افغانستان در روزهای نوروز از میهمانان خود با هفت میوه و هفت‌سین که بسیار خوشمزه و شیرین است، پذیرایی و استقبال می‌کنند. در کنار سفره‌های یادشده، از شیرینی و شکلات نیز برای پذیرایی از میهمانان نوروزی در این عید باستانی استفاده می‌شود.

*لباس نو«نوروزی» در افغانستان

در آستانه عید نوروز، بازارها و فروشگاه‌های لباس‌فروشی در کابل رونق فراوانی دارد به‌ویژه آن‌که برای کودکان علاوه بر مردان و زنان لباس‌های نو و در نوع خود زیبایی خریداری می‌شود. مردم افغانستان براین عقیده‌اند که با شکوفایی طبیعت نو در بهار، طراوت و زیبایی بهار بر روح و جان انسان‌ها هم اثر می‌گذارد و در همین راستا می‌بایست پوشش و چهره انسان نیز تمیز و پاکیزه شود.

پهن شدن خوان باستانی

*نوروزی

جوانانی که هنوز در دوران نامزدی به سر می‌برند، یک روز قبل از نوروز به همراه هدیه نوروزی برای تبریک سال نو به خانه همسر خود می‌روند. خانواده‌ پسر (داماد) با هدایایی چون لباس، جواهرات و حنا به همراه غذاهایی مانند ماهی، شیرینی، زولبیا و کلوچه‌های متنوع برای تبریک عید و دادن عیدانه به خانه عروس می‌روند. خانواده عروس هم در مقابل، لباس مردانه و شرینی برای داماد آینده آماده می‌کنند.

*دیگر سنن ملت افغان در نوروز

بیشتر تپه‌های اطراف شهر كابل و نیز مناطق دیگر افغانستان چند روز قبل از نوروز رنگ عوض می‌كنند و سبز و با طراوت می‌شوند. در این روز، بازی‌ها و ورزش‌های سنتی در مناطق مختلف، تماشاگران زیادی را دور خود جمع می‌كند. بازی بُزكشی، گوی و چوگان، سواركاری و پرتاب نیزه بیشتر در روزهای نوروز و عید فطر و قربان انجام می‌شو که طرفداران زیادی را میان اقشار مختلف مردم دارد. اما بازی محلی «بُزكشی» نزد افغان‌ها محبوبیت بیشتری دارد.

پهن شدن خوان باستانی

 در این بازی دو گروه از سواركاران كه اصطلاحا به "چاپ انداز" معروف هستند سعی می‌كنند یك بز را كه قبلا سرش را بریده‌اند، از زمین بردارند و در نقطه ای كه به نام "دایره حلال" شناخته می‌شود، برسانند. این بازی در دو گروه 10 نفری انجام می‌شود و برنده كسی است كه بز را به دایره حلال برساند. هرچند بزكشی از بازی‌های محلی مناطق شمالی افغانستان است اما به دلیل مفرح بودن آن امروزه در تمام نقاط این كشور علاقه‌مندان و تیم‌های خاص خود را دارد.

از دیگر برنامه‌های تماشایی روز اول نوروز، مسابقات پهلوانی است كه در شهرهای مختلف افغانستان به ویژه كابل، مناطق مركزی و شمالی طرفداران زیادی را دارد.  پهلوانان مشهور شهر در محلی از قبل تعیین شده جمع می شوند و در حالی‌كه از سوی صدها هوادار خود مورد تشویق قرار می‌گیرند، آماده مسابقه می‌شوند. این پهلوانان پس از معرفی وارد میدان می‌شوند، سپس دو پهلوانی كه قرار است باهم كشتی بگیرند همدیگر را در آغوش می‌گیرند، ابتدا سال نو را تبریك می گویند و بعد مسابقه را آغاز می‌کنند.

البته این مسابقات بیشتر جنبه دوستانه و تفریحی دارد و صرفا برای سرگرمی و تشویق جوانان به ورزش انجام می‌شود.
در این‌گونه مسابقات برد و باخت نیز جدی گرفته نمی‌شود و گاهی اتفاق می‌افتد كه یك پهلوان پرآوازه در مسابقه با یك شخص تازه كار برای دل‌گرمی بیشتر وی، بازنده می‌شود.


پهن شدن خوان باستانی

آن‌چنان‌که دراین گزارش بر آئین باستانی عید نوروز در کشور افغانستان تاملی کوتاه شد ، کاملا مشهود است که مردم این دیار علیرغم مشکلات و معضلات فراوانی که برسر راه خود دارند اما در چنینی شرایطی نیز، ازتوجه به آداب ورسوم اصیلی چون «نوروز» را که درون‌مایه‌ی اصلی آن، صلح و نوع‌دوستی است، غافل نمی‌شوند؛ عیدی که در آن دیدار انسان‌ها با یکدیگر به‌پاسداشت قدوم بهار، رنگ‌و‌بویی عیدانه و بهاری می‌گیرد.
گزارش‌از: وحید امیدی‌موحد
نوع مطلب :
برچسب ها : نوروز باستانی در سرزمین افغان‌ها، آداب و رسوم جشن نوروز، نوروز، عید، جنشن نوروز،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 23 اسفند 1397 :: نویسنده : محمد ترابی
https://hefazeiran.ir/wp-content/uploads/2019/02/IMG_20190205_105133_309-1024x768.jpg
حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین و جدیدترین انواع حفاظ رودیواری است شکل ظاهری این حفاظ شما را به یاد شاخ های گوزن می اندازد شاخ های گوزن مهم ترین وسیله دفاعی این حیوان هستند سرشاخه های حفاظ شاخ گوزنی بسیار تیز است به همین دلیل است که عبور از این حفاظ کاری محال است.

جنس حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد است.

این حفاظ برای تمام دیوارها با عرضهای مختلف مناسب است. به همین دلیل می توان از این حفاظ برای برقراری امنیت در بالکن و حیاط های کوچک آپارتمانی استفاده کرد می توان در اطراف باغهای شخصی و ویلاها حفاظ شاخ گوزنی نصب کرد .
https://hefazeiran.ir/wp-content/uploads/2018/11/image-14.jpeg
زیبا است و زیبایی ظاهری ساختمان را حفظ می کند .

بسیار ایمن است و به افراد اجازه عبور نمی دهد .

برای دیوارهای کوتاه بسیار مناسب است .

در تمام مکانها می توان از حفاظ رودیواری استفاده کرد .

حفاظ رودیواری به عنوان نرده هم کاربرد دارد .

احتمال سرقت از حفاظ شاخ گوزنی بسیار پایین است .

کیفیت و دوام حفاظ شاخ گوزنی بسیار بالا است .

تلفن تماس: 09194915895

حفاظ رودیواری دارای انواع مدل های مختلف هستند که یکی از بهترین مدل های موجود حفاظ شاخ گوزنی است. همانطور که از نام این محصول مشخص است با الهام از شاخ های گوزن طراحی شده است و به همین جهت دارای ضریب امنیت بالایی است که مانع از عبور سارقان به داخل ساختمان ها می شود. این مدل از حفاظ رودیواری به واسطه طراحی بسیار شیک و منحصر به فردی که داراست موجب زیباتر شدن نمای ساختمان های مختلف می شود و به همین دلیل با استقبال مطلوبی همراه بوده است. حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع 50 تا 150 سانتی متر و تراکم 8، 10، 12 تولید شده است.
حفاظ رودیواری با الهام از طبعیت طراحی می شوند و به همین جهت علاوه بر ضریب امنیت بالایی که دارا هستند، سبب زیباتر شدن نمای ساختمان های مختلف نیز می گردند. همچنین بایستی افزود که این محصول در تنوع رنگی گسترده ای نیز وجود دارد تا بتوان مطابق با نمای ساختمان آن را تهیه کرد.
یکی از پرطرفدارترین مدل های حفاظ رودیواری که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، حفاظ شاخ گوزنی است. این مدل از حفاظ رودیواری از زیبایی خیره کننده ای برخوردار است و طراحی آن به گونه ای انجام شده که می توان این محصول را برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت مورد استفاده قرار داد.
https://hefazeiran.ir/wp-content/uploads/2019/02/IMG_20190206_142759_197-1024x785.jpg

حفاظ شاخ گوزنی در اندازه های متفاوت

ارتفاع: 50
ارتفاع: 70
ارتفاع: 90
ارتفاع:1متر
ارتفاع:1/20
ارتفاع:1/50
تراکم معمولی و تراکم بالا
با مناسب ترین قیمت و کیفیت

تلفن تماس: 09194915895

حفاظ سرنیزه رو دیواری (آبشاری)


تولید این نوع نرده (حفاظ سرنیزه) و حفاظ‌‌‌ ها رودیواری ایجاد تنوع، ایمنی بالا و کیفیت بیشتر با طرح‌های به روز با توجه به نیاز صنعت ساختمان است.
محصولات تولیدی از مواد اولیه مناسب تهیه شده است.
این محصولات دارای ایمنی منحصر به فرد است که عبور از آن پس از نصب بر روی دیوار تقریبا غیرممکن است.
این محصول قابلیت کاربرد در فرودگاه‌ها، مجتمع‌های ساختمانی و اداری،مدارس، هتل‌ها، ویلاها و منازل شخصی را دارد.

برای مشاهده نمونه تصاویر بیشتر و یا ارتباط مستقیم با تولید کننده مستقیم: حفاظ های ساختمانی به سایت و تلفن همراه مراجعه نمایید:

تلفن همراه: 09194915895
نوع مطلب :
برچسب ها : حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ دیوار، حفاظ ساختمان، حفاظ سرنیزه، حفاظ،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 21 اسفند 1397 :: نویسنده : محمد ترابی

وبسایت تخصصی آرا خودرو معتبرترین مرجع خرید و فروش خودرو های نو و کارکرده در کشور است. در این وبسایت می توان شاسی بلند بین 200 تا 250 میلیون تومان را جستجو کرد.

خرید و فروش ماشین های دست دوم ، همچون خرید و فروش تویوتا دست دوم ، خرید و فروش پژو دست دوم ، خرید و فروش سمند دست دوم ، خرید و فروش پراید دست دوم ، خرید و فروش بنز دست دوم را در این وبسایت با راحت ترین شکل ممکن می توان انجام داد.


https://www.carcadeh.ir/uploads/slideshow/wvwyL1548770786.jpg

با توجه به سامانه قیمت لحظه ای خودروهای نو و دست دوم ، قیمت خودروهای مد نظر خود را در کسری از ثانیه محاسبه کنید. با توجه به گستردگی و ازدیاد سایت های خرید و فروش خودرو دست دوم ، آرا خودرو اقدام به انتشار نمونه وبسایتی کامل و کارامد برای درج آگهی خودروهای نو و دست دوم نموده است.

خرید و فروش خودروی کارکرده در اصفهان و ماشین دست دوم قیمت مناسب در اصفهان را از ما بخواهید.

خرید و فروش ماشین های خارجی نو و کارکرده و خرید و فروش ماشین های ایرانی ارزان را در بهترین سایت خرید و فروش ماشین دست دوم در کشور انجام دهید.

خریدو فروش خودروی هیوندای ، خرید و فروش هیوندای در اصفهان ، خرید و فروش کیا در اصفهان و خرید و فروش کیا دست دوم و نو از دیگر قابلیت های وبسایت و سامانه آرا خودروست.

رایگان بسپارید ، رایگان جستجو کنید و رایگان خرید و فروش کنید.نمایشگاه شخصی خود را بسازید و اقدام به درج آگهی های فروش خود نمایید.

بهترین سایت خرید خودروی ارزان و بهترین سایت خرید و فروش ماشین در کشور به طور جد و به اعتقاد بسیاری از کاربران دنیای مجازی وبسایت کارکده می باشد.

با ما همراه باشیدو از امکانات رایگان این وبسایت نهایت استفاده خود را ببرید و در صورت رضایت آن را به دیگران نیز معرفی نمایید.


https://www.carcadeh.ir/uploads/slideshow/lfgd21548770804.jpg

نوع مطلب :
برچسب ها : خرید و فروش خودرو، کارکده، کارکده وبسایت تخصصی خرید و فروش خودرو، خرید و فروش خودرو کارکرده،
لینک های مرتبط :
http://filepo.ir/content/compic/banner_4.gif
معرفی بهترین روش های کسب درآمد از فروش فایل

موضوع کسب درامد همیشه مورد توجه جوامع بشری و تمدن های مختلف بوده است و هر کسی سعی نموده تا به روشی به کسب درآمد و پول بپردازد، روش های مختلفی برای این کار وجود دارد. برخی از طریق کشاورزی و کاشت محصولات، برخی نیز از طریق ارائه خدمات و برخی دیگر نیز از طریق تولید و و تجارت به کسب درآمد می پردازند و در این میان افرادی نیز وجود دارند که از دانش و مهارت خود به کسب درآمد می پردازند، معلمان، دبیران و استاد های دانشگاه را می توان از این دسته قرار داد.
اما با پیشرفت تکنولوژی و ظهور اینترنت روشهای جدیدی برای کسب درآمد از طریق دانش و تجربه به بازار ارائه شده، یعنی شما میتوانید دانش و مهارت خود را در قالب یک فایل ویدیویی یا یک فایل صوتی یا متنی آماده کنید و آن را برای فروش در اختیار عموم قرار دهید. به عنوان مثال اگر شما در زمینه فتوشاپ، طراحی سایت، برنامه نویسی، خیاطی، آشپزی، آرایشگری و هر زمینه دیگری تخصص و مهارت دارید، می توانید فایل های مربوطه را آماده کنید و آنها را با قیمتی بسیار مناسب برای فروش در فضای اینترنت تبلیغ کنید، اما روش های مختلفی برای تبلیغ و فروش محصول مورد نظر وجود دارد که در این مطلب می‌خواهیم این روشها را خدمت شما ارائه دهیم. با استفاده از روش های ارائه شده در مطلب ماهانه درآمدی بین ۵۰۰ هزار تا ۲ میلیون تومان  کسب خواهید نمود.

استفاده از شبکه های اجتماعی
شما پس از تهیه ویدیو های آموزشی می توانید آنها را برای فروش در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیسبوک، توییتر،   یوتیوب، اپارات و … قرار دهید، البته باید توجه کنید که میزان فروش در این روش به علت عدم اعتماد کاربران کاهش خواهد یافت.  کاربران گمان می کنند که شما قصد کلاهبرداری دارید و در واقع هیچ فایل آموزشی در کار نیست ولی شما می توانید با روش های گوناگونی اعتماد کاربران را جلب نمایید و در نهایت به فروش فایل های اموزشی تان بپردازید.

ایجاد یک وبلاگ
سرویس های وبلاگی زیادی وجود دارند که شما به رایگان می توانید یک وبلاگ در آنها ایجاد نموده و فایل های آموزشی خود را در معرض فروش قرار دهید و به کسب درآمد از فروش فایل بپردازد. اما برای اینکه بتوانید فروش حرفه ای تر داشته باشید باید وبلاگ خود را به یک درگاه پرداخت آنلاین متصل کنید،  یعنی  خریدار پس از پرداخت وجه بلافاصله لینک دانلود فایل را دریافت نماید. اما دریافت درگاه پرداخت آنلاین برای وبلاگ پروسه مخصوص به خودش را دارد که هر کسی قادر به دریافت آن نیست، ولی اگر احساس می کنید که در این کار حرفه ای هستید می توانید وبلاگ مورد نظر خود را ایجاد کنید.

استفاده از انجمن های اینترنتی
انجمن های اینترنتی زیادی وجود دارند که کاربران حرفه‌ای را در یک محل جمع نموده و به تبادل بحث و نظر در مورد مباحث مختلف می پردازد، به عنوان مثال می‌توان به انجمن پرشین تولز اشاره نمود، این انجمن که بالغ بر ۱۵۰ هزار کاربر دارد،  مباحث مختلفی را شامل می شود و کاربران در مباحث مختلفی می توانند سوالات خود را بپرسند و کسانی که در این زمینه تخصص دارند می توانند پاسخ آنها را بدهند، قسمت مهمی که این انجمن ها دارا می باشد به بخش بازارچه آنها مربوط می‌شود، به عنوان مثال اگر فردی کالا یا تخصصی داشته باشد می تواند آن از طریق بازارچه انجمن به فروش برساند. در این انجمن ها هرچه امتیاز شما بیشتر باشد شانس فروش فایل های شما بیشتر خواهد شد.  پس اگر کاربر تازه واردی هستید و هنوز هیچ امتیازی در این انجمن را کسب ننموده اید، احتمالاً در اول کار نتوانید هیچ درآمدی کسب کنید. ولی با تلاش و کسب امتیاز می توانید درآمد خود را تا حد قابل توجهی بالا ببرید.

استفاده از کانال ها و گروه های تلگرامی
به عنوان مثال اگر شما آشپز ماهری هستید و دستور پخت شما واقعا محشر می باشد، استفاده از این کانال ها و گروه های تلگرام برای شما بسیار مفید خواهد بود. کانال ها و گروه های تلگرامی زیادی وجود دارند که در مورد آشپزی راه اندازی شده اند و شما با راه اندازی یک کانال یا گروه می توانید اعضای سایر کانالها و گروهها را به کانال خود جذب کنید و پس از این که تعداد اعضای کانال شما افزایش یافت، می توانید اقدام به تبلیغ و فروش فایل های آموزشی خود بکنید. البته گزینه آشپزی فقط نمونه ای از آن بود در سایر زمینه ها نیز می توانید کانال مورد نظر را ایجاد و به کسب درآمد بپردازید.
اگر تاکنون کانال یا گروه تلگرامی اندازی کرده باشید متوجه خواهی شد که جمع‌آوری عضو چقدر مشکل می باشد بنابراین در این روش نیز مانند روش های قبلی باید شبانه روزی تلاش کنید تا اعضای کانال خود را افزایش دهید و حتی در مواقعی شاید مجبور شوید که  در سایر کانالها تبلیغ کنید.

ایجاد یک پیج اینستاگرام
شبکه اجتماعی اینستاگرام یک فرصت  طلایی و استثنایی برای هر کسی می باشد و افراد زیادی از طریق این شبکه اجتماعی ماهانه 2 الی 3 میلیون تومان درآمد کسب می‌کنند. شما باید ابتدا یک پیج اینستاگرام در رابطه با تخصص خود ایجاد کنید، مثلاً اگر تخصص شما در زمینه آهنگسازی یا نوازندگی ساز خاصی می باشد، باید کلیپ های مختلفی از خودتان تهیه نموده و آنها را بر روی پیج قرار دهید تا از این طریق فالوور جذب کنید. این روش نیز می تواند بسیار درآمدزا باشد البته مانند روش های قبلی نیازمند تلاش زیادی است تا تعداد فالوور های خود را به حدی برسانید که درآمد شما به 1 میلیون الی 2 میلیون تومان برسد.

اما بهترین روش کسب درآمد از فروش فایل چیست؟
اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که صبر وحوصله کمی دارید و هرچه سریعتر می‌خواهید به درآمد مورد نظر خود برسید روش حرفه ای تری را به شما پیشنهاد خواهیم بود که نسبت به روش های قبلی راحت تر بوده و سریعا به درآمد 500 هزار الی 2 میلیون مورد نظر خود خواهید رسید.
حتما تاکنون نام سایت های فروش فایل را شنیده اید، این سایت ها مخصوص افرادی می باشد که در زمینه خاصی مهارت و تخصص دارند و از طریق فروش مهارت خود میخواهند به درآمد برسند. سایت فایل سل معروف ترین و مهم ترین این سایت ها می باشد که در زمینه کسب درآمد از فروش فایل فعالیت دارد، ولی کاربران بخشی از درامد خود را باید به عنوان کارمزد به این سایت بپردازند که درآمد کاربران را تا حد قابل توجهی کاهش خواهد داد.
ولی در این میان سایت هایی نیز وجود دارند که بدون گرفتن کارمزد از کاربر به فعالیت خود ادامه میدهند، سایت فایل پو را نمونه ای از این سایت ها می توان نامید که به عنوان سایت فروش فایل بدون کارمزد شناخته شده است.
فایل پو  یا سایت های مشابه آن درآمد اصلی خود را از خریدار فایل ها میگیرند، یعنی اگر شخصی خریدار بسته آموزشی شما باشد درصد ناچیزی به عنوان کارمزد از آنها دریافت می شود و در واقع شما درآمد خود را تمام و کمال دریافت می کنید.

چرا فایل پو؟
حتما می پرسید که چرا فایل پو را برای کسب درآمد از فروش فایل پیشنهاد کردیم، خوب دلایل خاصی را برای این کار داریم که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

اول - سایت فایل پو برای فایل های دانلودی شما حساسیت کمتری را به خرج می دهد، ولی سایت هایی مانند فایل سل یا شاپرفا فایل ها را شدیدا بررسی نموده و در صورت وجود هرگونه ایراد از قرار دادن آنها بر روی سایت خودداری می کنند.

دوم - سایت های فوق بابت فروش فایل از شما کارمزدی بین ۵ الی ۱۰ درصد دریافت می کند، ولی سایت فایل پو این کارمزد را از خریدار دریافت نمی‌کند بنابراین شما درآمد خود را به صورت کامل دریافت خواهید نمود.

سوم - علاوه بر اینکه شما می توانید فایل های آموزشی خودتان را بر روی سایت قرار دهید، می توانید با فروش فایل های آموزشی سایر کاربران نیز درآمد کسب کنید.

چهارم - مراحل ثبت نام در این سایت بسیار ساده بوده و در کمتر از چند ثانیه می توانید عضو سایت شده و به کسب درآمد بپردازید، درآمد شما به صورت منظم و شفاف واریز خواهد شد.

پنجم -  این سایت از رتبه خوبی در گوگل برخوردار است و فایل دانلودی شما پس از قرارگیری در سایت به سرعت در صفحات اول و دوم گوگل مشاهده خواهد شد، بنابراین مشتریان و خریداران سریعتر شما را پیدا خواهند کرد.

ششم - این سایت به علت فعالیت رسمی قابل اعتماد تر بوده و خریداران راحت تر می‌توانند فایل آموزشی شما را بخرند، بدون اینکه دغدغه‌ای از بابت کلاهبرداری و یا عدم دریافت فایل داشته باشند، زیرا فایل دانلودی بلافاصله پس از پرداخت برای دانلود در دسترس آنها قرار خواهد گرفت.

هفتم - این سایت تا کنون ۱۲۰۰ فروش موفق داشته و بالغ بر ۱۵۰۰ فایل بر روی سایت آپلود گردیده است، بنابراین از لحاظ فروش فایل مورد نظر خود هیچ نگرانی نباید داشته باشید.

برای ثبت نام در سایت فایل پو و شروع فعالیت  بر روی لینک زیر کلیک کنید.


نوع مطلب :
برچسب ها : روش های کسب درآمد، بهترین روش های کسب درآمد، فروش فایل، فروش فایل بدون کارمزد،
لینک های مرتبط :

سردترین نقطه جهان اینجاست با دمای ۷۶ درجه زیر صفر

سردترین نقطه جهان ، سردترین نقطه جهان چند درجه است
روستایی در کشور روسیه وجود دارد که در زمستان دمای آب و هوا به ۷۶ درجه زیر صفر می رسد و به عنوان سردترین نقطه جهان شناخه شده است.

 سردترین نقطه جهان دهکده یا روستای اویمیاکن در روسیه

آیا تا به  شما را با روستایی آشنا می کنیم که سردترین نقطه جهان به شمار می رود. این دهکده سردترین نقطه جهان و محل سکونت در زمین است چراکه در زمستان درجه حرارت آنجا ((قطب سرد))، به ۷۶- درجه فارنهایت و یا همان ۶۰- درجه سانتی گراد می رسد.سردترین نقطه جهان

سردترین نقطه جهان

در این روستا، آب رودخانه یخ نمیزند و فریز نمی شود اما زمین در عمق ۵۰۰۰ فوتی یخ می زند و تحت تاثیر فشار زمین، آب به سطح می رسد.

سردترین نقطه جهان

جایی که از شدت سرما مژه ها یخ می زنند

در زبان محلی، تانگوس به معنی (رودخانه یخ نزده) یا (جایی که ماهی ها در زمستان در آن زندگی می کنند)، است. در این محل باد نیست ،آب و هوا همیشه آفتابی است و می توان اسب سواری کرد و از آن لذت برد. در زمستان کت هایی به ضخامت ۴ اینچ هم جوابگوی سرمای این منطقه نمی باشد.

در دمای منفی ۷۵ درجه آنجا ، یک فرد بدون محافظت ممکن است در عرض چند ثانیه حتی با یک باد تصادفی دچار آسیب شود و سرمای شدید بخورد . دماسنج در آنجا یخ می زند و آب در حال جوش پخش در هوا نیز، به سرعت به یک تکه برف یا یخ تبدیل می شود .

سردترین نقطه مسکونی جهان

 سردترین نقطه جهان چند درجه است؟

اکثر اتومبیل ها در این نوع آب و هوا روشن نمیشوند و مدلهایی مانند :(اورال و یو ای زد روسی) از طریق باز کردن شمع و آتش زدن آن، قابل استفاده می باشند .

تمام سوغاتی ها در این شهر با شماره منفی ۷۱/۲سانتی گراد در سال ۱۹۲۶ توسط سر جی اوبرو شو ثبت شده است، که نشان دهنده گرم ترین درجه این شهر می باشد . اما در چنین شرایط ظاهرا غیر انسانی، مردم محلی آنجا موفق به یافتن یک سازش با طبیعت شده اند.

روستای اویمیاکن روسیه

روستای اویمیاکن سردترین روستای جهان

ساکنان آنجا از هوا و آب پاک و تمیز، سبک زندگی فعال و غذای سالم لذت می برند. رژیم غذایی اصلی آنها ماهی، گوشت اسب و محصولات لبنی است. آنها با جمع آوری توتهای وحشی، کمبود میوه را جبران می کنند .

نوع مطلب :
برچسب ها : سرگرمی،
لینک های مرتبط :

به هیچ عنوان شیر را با این خوراکی ها نخورید

در طب سنتی مصرف همزمان بعضی خوراکی ها ممنوع است، همینطور شیر، که نباید آن را همزمان با بعضی از خوراکی ها مصرف نمود، شیر به تنهایی تقویت کننده قلب و در درمان برخی بیماریهای روحی و روانی و برخی مشکلات گوارشی بسیار مفید است

به هیچ عنوان شیر را با این خوراکی ها نخورید

دکتر ابراهیم خادم، متخصص طب سنتی در خصوص جایگاه لبنیات در طب سنتی گفت: حکما اساسا طبیعت کلی شیر را گرم و تر می دانند. شیر گاو، گوسفند و بز جهت تغذیه انسان مناسب شمرده شده است، شیر خوب و سالم، قوام معتدل دارد، سفید رنگ و صاف است و طعمی متمایل به شیرینی دارد.

وی در ادامه گفت: در طب سنتی ایران، شیر تقویت کننده قلب و در درمان برخی بیماریهای روحی و روانی مثل افسردگی و وسواس، عفونتهای ریه و برخی مشکلات گوارشی مثل یبوست مفید و موثر شمرده شده است.

وی افزود: مصرف همزمان شیر با غذاهای ترش، ماهی تخم مرغ در تجربیات حکما نهی گردیده است.

 وی گفت: توصیه می شود در هر لیوان شیر، یک قاشق عسل حل شده و نوشیده شود.

خادم گفت: کره نیز به عنوان یکی از مشتقات شیر، دارای طبیعتی گرم و تر می باشد و مصرف آن خصوصا همراه با شکر چاق کننده است. کره گاو، لطیف ترین انواع کره است.

وی اظهار داشت: زیاده روی در مصرف کره جدا از ایجاد و تشدید مشکلات قلبی و عروقی که به دلیل کاهش تحرک و فعالیتهای جسمی در دنیای امروز افزایش یافته، در معده افراد نیز ایجاد ضعف و سستی نموده و به سوء هاضمه منجر می گردد.

وی در خصوص پنیر گفت: طبیعت آن سرد و تر می باشد. خوردن مغز گردو با پنیر هم در طب سنتی و هم در آموزه های اسلامی توصیه گردیده است.

وی اضافه کرد: هر چه پنیر کهنه تر باشد طبیعت آن به سمت گرمی و خشکی می رود.

 وی تصریح کرد: ماست نسبت به دوغ به دلیل داشتن چربی بیشتر، غذائیت بیشتری دارد.

وی در پایان گفت: ماست موجب افزایش رطوبت بدن و کاهش تشنگی می شود. نعنای خشک، زیره، گل سرخ و زنجبیل  بر روده بعنوان مصلحات ماست در طب سنتی توصیه می گردند.

خبرنگاران جوان

نوع مطلب :
برچسب ها : سلامتی، رژیم غذایی، شیر،
لینک های مرتبط :
جمعه 10 اسفند 1397 :: نویسنده : محمد ترابی

تسهیل راه اندازی سوداگری جدید، در ۸ آبان ماه سال ماضی طی مصوبه ای اعلام کرد صدور مجوزهای بند الف، ب و ج دفاتر خدمات توریسم که به ترتیب از سوی سازمان های «هواپیمایی کشوری»، «میراث فرهنگی، توریسم و صنایع دستی» و «حج و زیارت» ارائه می شد، تمامی باید به میراث فرهنگی اصفهان  ، گردشگری و صنایع عتیق گشت دستی واگذار شود.  

در همین پیوستگی علی عابدزاده، سرپرست سازمان هواپیمایی  محمد جواد اشجع مملکت نیز عتیق گشت در گفت و گو با پرواز یارنگار پرواز یار درباره مصوبه سنه گذشته هیات مقررات زدایی وزارت اقتصاد مبنی بر واگذاری صدور مجوز آژانس های بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری به سازمان میراث فرهنگی و توریسم اظهار داشت: ما در سازمان هواپیمایی آمادگی داریم الی با سازمان توریسم منسجم شده و شغل صدور مجوز را با مشارکت آنها انجام دهیم. 

وی افزود: سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان میراث فرهنگی و ارائه دهنده خدمات مسافرتی با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان حج و زیارت  گردشگری تا به حال بارها در این باره جلساتی برگزار کردند اما سررسید اجرای این پیشه به چهره مشترک هنوز مشخص نیست. 

معاون وزیر مسیر و شهرسازی تاکید کرد: این اقدام باید آژانس مسافرتی عتیق گشت به شکلی انجام شود الی مردم مبتلا دشوار نشوند. 

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری خاطرنشان کرد: قرار نیست فرایند صدور مجوز به سازمان گردشگری واگذار شود بلکه سازمان هواپیمایی آن را در کمر بستن خواهد داشت و اجرای آن با انسجام سازمان گردشگری خواهد بود.

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری محمد اصفهان جواد اشجع گفت: این سازمان عتیق گشت با ایرلاین ها یا آژانس های عرضه کننده بلیت های سیستمی به صورت چارتری برخورد انضباطی می کند. 

ادامه سیاست آزادسازی بلیت هواپیما اصفهان قابل توجیه است؟ 

۳۰ درصد ظرفیت پروازها خالی است/ ممنوعیت تبدیل سیستمی به چارتری 

وی در ارتباط با اینکه آیا با توجه به دولتی بودن بخش زیادی شرکت مسافرتی عتیق گشت از اقتصاد مملکت امکان ادامه این طریق هستی دارد گفت: در ایران باید آزادسازی نرخ ها را تمرین نماییم که از صنعت هوایی ابتدا شد. مزایای آن این است که باعث رشد صنعت هوایی شده و حق برگزیدن را برای مشتری و رهنورد ایجاد می کند.  

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری افزود: ارائه دهنده خدمات مسافرتی با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان حج و زیارت  اصفهان زمانی که نرخ بلیت هواپیما تغییر ناپذیر باشد، چه زمانی که تقاضای سفر وجود داشته باشد، مثلا در ساعات ابتدایی بامداد یا اواخر شب که تقاضای مسافرت با هواپیما بالاست و چه زمانی که تقاضای سفر کمتر است مانند ساعات وسط روز، رهسپار باید در هر دو حالت  آژانس مسافرتی عتیق گشت یک رقم را برای قیمت بلیت پرداخت کند ضمن اینکه پروازها برای مسافراز مطلوبیت اقلیت برخوردار خواهد بود اما وقتی نرخ بلیت عتیق گشت  هواپیما آزاد باشد در ساعات پرتقاضا قیمت بلیت هواپیما اغلب خواهد بود و در ساعات ناچیز تقاضا، نرخ بلیت تفریق می یابد؛ که این به هوده مصرف کنندگان پایانی خواهد بود. 

برقراری عدالت در پرداخت قیمت با آزادسازی نرخ ها 

وی یادآور شد: همین موضوع را می توان به روزهای پرتقاضای سفر محمد جواد اشجع نیز تعمیم داد؛ آیا پرداخت نرخ یکسان از سوی کسی که در روزها پیک سفر بلیت هواپیما می شعور و کسی اصفهان ، خیابان کمال ، روبروی شهرداری منطقه 3 ، آژانس مسافرتی عتیق گشت

 که در سایر روزها سنه از هواپیما برای مسافرت کاربرد می کند، کاربرد دادگرانه از خدمات هوایی است؟ بسیاری از ملت ارائه دهنده خدمات مسافرتی با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری آژانس مسافرتی عتیق گشت و سازمان حج و زیارت  در روزها اصفهان غیر پیک سال توانسته اند با نرخ های زیر با هواپیما مسافرت کنند که این از مزایای آزادسازی بلیت هواپیما است.

 

عرضه صندلی هواپیما از تقاضای سفر اغلب است 

دهقان با اشاره به انتقاداتی که به آزادسازی نرخ بلیت در شرایط تحریمی و کمبود عتیق گشت ناوگان مطرح می‌شود، ادامه داد: در همین شرایط هم، ناوگان موجود پوشش تقاضای سفر را به طور کامل اتمام می دهد حتی ظرفیت عرضه از صندلی های پر شده هواپیما در سفرهای داخلی اغلب است. 

وی تصریح کرد: در حال حاضر لود فاکتور عتیق گشت اصفهان (میانگین شمار صندلی های پر شده هواپیما در پروازهای داخلی) ۷۰ درصد است و ما ۳۰ درصد مازاد گنجایش داریم که نشانه می دهد عرضه و تقاضای بلیت هواپیما بجز در روزها خاص، کاملا با یکدیگر همخوانی دارد در تمام جهان هم شرایط تقاضای سفر در ایام پیک سال و گمان کردن گران شدن بلیت هواپیما هستی دارد. 

زیان تردد خالی هواپیما از ارزان‌فروشی بلیت اغلب است 

دهقان تاکید کرد: در هیچ جای جهان هیچ کمپانی هواپیمایی، هواپیمای خالی را برای صرفا استفاده در روزها پیک روی زمین نگه نمی دارد. ما باید بپذیریم که اگر بدنبال توسعه اقتصاد صنعت هوانوردی هستیم و این اقتصاد، به فایده مصرف کننده این صنعت باشد باید از مزایای آزادسازی بها بلیت کاربرد کنیم. ولی مسافر هم باید به تنوع در بها ها دسترسی داشته باشد ضمن اینکه قیمت بلیت هواپیما لغایت جایی بالا می رود که مصرف کننده توان خرید داشته باشد. محمد جواد اشجع  اگر یک کمپانی هواپیمایی بلیت را با نرخ خیلی بالا عرضه کند مصرف کننده دیگر امکان خرید ندارد و زیان پرواز هواپیما با صندلی های عتیق گشت خالی بیشتر از ارزان فروشی بلیت برای شرکت های هواپیمایی است. کمپانی های هواپیمایی از منظر اقتصاد صنعت هوانوردی و مارکتینگ باید بلیت ها را با حاشیه نرخ فایده مطمئن به آژانس مسافرتی عتیق گشت فروش برسانند الی امکان فروش حداکثری صندلی ها در هر پرواز وجود داشته باشد. 

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی محمد جواد اشجع  کشوری خاطرنشان کرد: در حال حاضر اگر به عنوان مثال تقاضای سفر رفت به مذهب بالا باشد اما تقاضای پروازهای برگشت در همان ایام تفریق می یابد بخصوص که ما در این ایام شاهد افزایش تقاضای سفر ساکنان مذهب به سایر شهرها هستیم چون بها بلیت از آیین اصفهان  به طهران و سایر شهرها تفریق مکشوف است. این از مزایای آزادسازی است. 

سازمان هواپیمایی بر خرید و فروش بلیت هواپیما بازرسی دارد 

وی درباره وارسی و مهار سازمان هواپیمایی کشوری بر قیمت ها نیز محمد جواد اشجع اظهار داشت: سازمان در حال کنترل بازار خرید و فروش بلیت هواپیما است. اگر کمپانی های هواپیمایی در مقابل تعهداتی که برای فروش هر بلیت دارد کوتاهی کند از جانب سازمان با تصادف انضباطی روبرو می‌شود. 

سیاست سازمان هواپیمایی: ممنوعیت فروش بلیت چارتری 

دهقان در خصوص ممنوعیت فروش بلیت چارتری از ابتدای بهمن ماه یادآور شد: بر پای بست، تاکید وزیر راه و شهرسازی، فروش بلیت پروازهای سیستمی و برنامه ای به صورت چارتری اصفهان ممنوع است و این جزو برنامه های عتیق گشت اصلی سازمان هواپیمایی به آمار می رود. این ممنوعیت را به کل کمپانی های هواپیمایی ابلاغ کرده ایم. هیچ شرکتی حق ندارد بلیت های برنامه ای را به چهره چارتر عرضه کند. 

عرضه بلیت چارتری تنها به چهره فروش بسته سفر به مقاصد توریسم آزاد است 

وی درباره استثنا شدن اعمال این ممنوعیت درباره مقاصد گردشگری گفت: بجز مقاصدی مثل قشم و مذهب که صرفا پروازهای گردشگری به این مناطق سپریدن می‌شود و ذاتا فروش بلیت در این مقاصد ماهیت چارتری دارد در دیگر مقاصد فروش چارتری بازداشته است اما فروش بلیت چارتری به صورت عتیق گشت  پکیج سفر شامل اقامت، ترانسفر، تغذیه و مانند این در مقاصد مذکور مانعی ندارد. کمپانی ها باید به مقاصد گردشگری بلیت در قالب تور به فروش برسانند. 

بیشتر ایرلاین ها در حال فروش بلیت سیستمی هستند 

دهقان پافشاری کرد: در حال آماده بسیاری از شرکت های هواپیمایی تقسیم زیادی از بلیت های خود را به چهره سیستمی به فروش می رسانند بخصوص که مجوزی که کمپانی های هواپیمایی دریافت می کنند، مجوز فروش بلیت سیستمی است که در اثناء فروش آن را به صورت چارتری عرضه می کنند. اگر شرکت هواپیمایی یا کمپانی دفاتر خدمات مسافرت هوایی بلیت سیستمی را به صورت چارتری عرضه کند علاوه بر اینکه مابه التفاوت قیمت بلیت سیستمی و چارتری به رهنورد برگردانده می‌شود، سازمان هواپیمایی با کمپانی اقدام کننده به این تخلف تصادف انضباطی خواهد کرد.

نوع مطلب :
برچسب ها : سازمان هواپیمایی،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 9 اسفند 1397 :: نویسنده : محمد ترابی

سوالات رایگان پیام نور

سایت سوالات رایگان پیام نور جهت ارائه خدمات کامل به دانشجویان دانشگاه پیام نور ، نمونه سوالات دانشگاه پیام نور را برای هر نیمسال تحصیلی به صورت رایگان در اختیار شما دانشجویان قرار خواهد داد.بانک جامع سوالات پیام نور، دانلود جدیدترین سوالات امتحانی دانشگاه پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی برای تمامی رشته‌های مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد.سوالات حسابداری پیام نورجزوات دانشگاهی – سوالات رایگان حقوق – سوالات عمومی پیام نور

خدمات سایت نمونه سوالات دانشگاه پیام نور بر اساس موارد زیر می باشد

1 – نمونه سوالات کاردانی دانشگاه پیام نور ، نمونه سوالات کارشناسی دانشگاه پیام نور و  نمونه سوالات ارشد دانشگاه پیام نور از نیمسال اول 87-88 تا نیمسال اول و دوم  96 – 97 نمونه سوالات بر اساس رشته تحصیلی و کد درس می باشند در قسمت جستجو کد درس را وارد کنید تا سریعتر به فایل دسترسی داشته باشید

2 – مجموعه آزمونها و سوالات استخدامی برای دانلود و همچنین برای مطالعه آنلاین

3 – مجموعه سوالات مدرسه شامل اول ابتدایی  ، دوم ابتدایی  ، سوم ابتدایی  ، چهارم ابتدایی ، پنجم ابتدایی و ششم ابتدایی ، سال تحصیلی 96 – 97

نمونه سوالات امتحانی و آزمون درسهای آموش قرآن ، کار و فناوری ، تفکر و پژوهش ، ریاضی و ریاضیات تکمیلی ، علوم تجربی و تکمیی ، فارسی ، مطالعات اجتماعی ، نگارش فارسی

4 – آزمونهای راهنمایی شامل هفتم متوسطه اول  ، هشتم متوسطه اول  و نهم متوسطه اول –  نیمسال اول و دوم 96 – 97

پک نمونه سوال و مجموعه آمونهای تستی تشریحی با جواب و پاسخ آمادگی دفاعی ، فرهنگ و هنر ، کار و فناوری ، زبان انگلیسی ، زبان عربی ، دروس تلفیقی و ترکیبی

5 – پکیج نمونه سوال دبیرستان شامل دهم متوسطه دوم  ، یازدهم  و پیش دانشگاهی متوسطه دوم

سوالات اورجینال و پایان ترم درسهای عربی و زبان قرآن ، دین و زندگی ، هنر ، کارگاه کار آفرینی و تولید ، جغرافیای ایران ، شیمی ، فیزیک ، زیست شناسی ، هندسه ، اقتصاد ، منطق ، تاریخ ایران و جهان باستان ، ریاضی و آمار ، جامعه شناسی ، علوم و متون ادبی ، زبان آلمانی و فرانسه ، علوم زمین ، تاریخ شناسی ، فلسفه ، علوم اجتماعی ، فیزیک ریاضی ، هندسه تحلیلی و جبر خطی ، حساب دیفرانسیل و انتگرال ، ریاضیات گسسته با پاسخ تستی و تشریحی

6 – رشته های ادبیات و علوم انسانی ، ریاضی فیزیک و علوم تجربی

7 –   سوالات دانشگاهی و آزمونهای اورجینال کنکور سراسری ، آزاد و آزمایشی سال 97

8 – پک آزمونهای اورجینال راهنمایی رانندگی و آیین نامه و کتاب راهنمایی رانندگی

9 –  بیش از ۷۰ درصد سوالات سایت رایگان می باشد

نوع مطلب :
برچسب ها : نمونه سوالات پیام نور با جواب، منابع درسی پیام نور، تاریخ امتحانات پیام نور و جزوات در سوالات رایگان پیام نور قبولی خود را تضمین کنید،
لینک های مرتبط :

فیسبوک، پرطرفدارترین شبکه‌ی اجتماعی جهان است که چند سالی می‌شود که در ایران کم‌فروغ شده و طرفداران خود را از دست داده است. اما به‌دلیل گستردگی جهانی و کاربران بی‌حد و اندازه‌ی آن در سرتاسر جهان، می‌تواند مرجع خوبی برای وقت‌گذرانی‌های اینترنتی یا حتی تحقیقات علمی و … باشد. فیسبوک هم مانند یوتیوب اجازه‌ی دسترسی مستقیم به ویدئوهای خود را نمی‌دهد، اما ما در این مقاله به شما نحوه دانلود ویدئو از فیسبوک را آموزش می‌دهیم.

دانلود از فیسبوک با کامپیوتر

برای دانلود از فیسبوک از طریق کامپیوترتان، شما می‌توانید یکی از دو روش زیر را در پیش بگیرید:

روش اول

در این روش کافی است تا در صفحه‌ی فیسبوک خود ویدئوی موردنظرتان را باز کنید. سپس لینک ویدئو را کپی کرده و در صفحه‌ی دیگری جاگذاری کنید، قبل از اینکه دکمه‌ی اینتر را بزنید در قسمت نوار url حروف www را پاک کرده و به جای آن، حرف m را جایگزین کنید و اینتر را بزنید. حال می‌توانید روی ویدئوی مورد‌نظر خودتان کلیک راست کرده و گزینه‌ی Save Video As را انتخاب کنید یا اینکه لینک بالای صفحه را کپی کنید و در تلگرام و در ربات SaveVideoBot ارسال کنید و لینک دانلود خود را دریافت نمایید. برای مثال ویدئوی زیر را ببینید:

نمایشگر ویدیو
00:00
00:51

روش دوم

در این روش پس از باز کردن ویدئوی موردنظرتان در فیسبوک باید در بالای صفحه و در نوار Url، آدرس ویدئوی موردنظر را کپی کنید، سپس به video-fb.com بروید و لینک خود را در مکان مشخص‌شده در بالای صفحه، جاگذاری کنید و روی Get Link کلیک نمایید. در صفحه‌ی جدید، روی گزینه‌ی دانلود کلیک کرده و ویدئوی موردنظر خودتان را دانلود کنید. برای درک بهتر به ویدئوی زیر توجه کنید:

نمایشگر ویدیو
00:00
00:51

دانلود از فیسبوک در سیستم عامل اندروید

شما می‌توانید در گوشی موبایل خود نیز همانند روش بالا عمل کنید، اما اگر اصرار به استفاده از برنامه‌های جانبی دارید، می‌توانید از برنامه‌هایی مانند Video Downloader یا FB Video Downloader استفاده کنید. در این برنامه‌ها می‌توانید با ورود به حساب کاربری خود به‌راحتی شروع به دانلود ویدئوها یا عکس‌های موردنظرتان کنید. به‌دلیل اینکه این برنامه‌ها جدا از فیسبوک تولید و عرضه می‌شوند، برای حفظ امنیت و حریم شخصی پیشنهاد می‌کنیم که حتی‌الامکان از این برنامه‌ها استفاده نکنید.


تهیه شده در: chetor.com

نوع مطلب :
برچسب ها : دانلود از فیسبوک به شکل تصویری، فیسبوک،
لینک های مرتبط :
شنبه 4 اسفند 1397 :: نویسنده : محمد ترابی
حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین و جدیدترین انواع حفاظ رودیواری است شکل ظاهری این حفاظ شما را به یاد شاخ های گوزن می اندازد شاخ های گوزن مهم ترین وسیله دفاعی این حیوان هستند سرشاخه های حفاظ شاخ گوزنی بسیار تیز است به همین دلیل است که عبور از این حفاظ کاری محال است.

جنس حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد است.


این حفاظ برای تمام دیوارها با عرضهای مختلف مناسب است. به همین دلیل می توان از این حفاظ برای برقراری امنیت در بالکن و حیاط های کوچک آپارتمانی استفاده کرد می توان در اطراف باغهای شخصی و ویلاها حفاظ شاخ گوزنی نصب کرد .

زیبا است و زیبایی ظاهری ساختمان را حفظ می کند .

بسیار ایمن است و به افراد اجازه عبور نمی دهد .

برای دیوارهای کوتاه بسیار مناسب است .

در تمام مکانها می توان از حفاظ رودیواری استفاده کرد .

حفاظ رودیواری به عنوان نرده هم کاربرد دارد .

احتمال سرقت از حفاظ شاخ گوزنی بسیار پایین است .

کیفیت و دوام حفاظ شاخ گوزنی بسیار بالا است .

تلفن تماس: 09194915895

حفاظ رودیواری دارای انواع مدل های مختلف هستند که یکی از بهترین مدل های موجود حفاظ شاخ گوزنی است. همانطور که از نام این محصول مشخص است با الهام از شاخ های گوزن طراحی شده است و به همین جهت دارای ضریب امنیت بالایی است که مانع از عبور سارقان به داخل ساختمان ها می شود. این مدل از حفاظ رودیواری به واسطه طراحی بسیار شیک و منحصر به فردی که داراست موجب زیباتر شدن نمای ساختمان های مختلف می شود و به همین دلیل با استقبال مطلوبی همراه بوده است. حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع 50 تا 150 سانتی متر و تراکم 8، 10، 12 تولید شده است.
حفاظ رودیواری با الهام از طبعیت طراحی می شوند و به همین جهت علاوه بر ضریب امنیت بالایی که دارا هستند، سبب زیباتر شدن نمای ساختمان های مختلف نیز می گردند. همچنین بایستی افزود که این محصول در تنوع رنگی گسترده ای نیز وجود دارد تا بتوان مطابق با نمای ساختمان آن را تهیه کرد.
یکی از پرطرفدارترین مدل های حفاظ رودیواری که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، حفاظ شاخ گوزنی است. این مدل از حفاظ رودیواری از زیبایی خیره کننده ای برخوردار است و طراحی آن به گونه ای انجام شده که می توان این محصول را برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت مورد استفاده قرار داد.

حفاظ شاخ گوزنی در اندازه های متفاوت

ارتفاع: 50
ارتفاع: 70
ارتفاع: 90
ارتفاع:1متر
ارتفاع:1/20
ارتفاع:1/50
تراکم معمولی و تراکم بالا
با مناسب ترین قیمت و کیفیت
09194915895

حفاظ سرنیزه رو دیواری (آبشاری)

تولید این نوع نرده (حفاظ سرنیزه) و حفاظ‌‌‌ ها رودیواری ایجاد تنوع، ایمنی بالا و کیفیت بیشتر با طرح‌های به روز با توجه به نیاز صنعت ساختمان است.
محصولات تولیدی از مواد اولیه مناسب تهیه شده است.
این محصولات دارای ایمنی منحصر به فرد است که عبور از آن پس از نصب بر روی دیوار تقریبا غیرممکن است.
این محصول قابلیت کاربرد در فرودگاه‌ها، مجتمع‌های ساختمانی و اداری،مدارس، هتل‌ها، ویلاها و منازل شخصی را دارد.

برای مشاهده نمونه تصاویر بیشتر و یا ارتباط مستقیم با تولید کننده مستقیم: حفاظ های ساختمانی به سایت و تلفن همراه مراجعه نمایید:
تلفن همراه: 09194915895
نوع مطلب :
برچسب ها : حفاظ رودیواری، حفاظ سرنیزه، حفاظ شاخ گوزنی،
لینک های مرتبط :


درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : محمد ترابی
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :